Przejdź do treści

Zapisy na Ogólnopolski Program Rekrutacyjny MORE z PŁ

Zachęcamy wszystkich uczestników MORE z PŁ do zapisów na kursy stacjonarne. Taka forma zajęć jest najbardziej korzystna dla osób biorących udział w tym programie. 

Osobom spoza okolic Łodzi, dla których dojazd do Łodzi może stanowić problem, proponujemy zajęcia hybrydowe. Wówczas dwa razy zajęcia kursowe odbędą się stacjonarnie na terenie Politechniki Łódzkiej, w tym pierwsze zajęcia. Drugi termin zajęć stacjonarnych zostanie uzgodniony z prowadzącym zajęcia w trakcie trwania kursu. Liczba miejsc na zajęcia hybrydowe jest ograniczona. Osoby, które uczestniczą w zajęciach hybrydowych, będą musiały podejść do egzaminu stacjonarnie. Egzamin kończący kurs odbędzie się na terenie Politechniki Łódzkiej.

Zajęcia zdalne zarezerwowane są tylko dla osób spoza województwa łódzkiego. Osoby, które uczestniczą w zajęciach zdalnych, będą musiały podejść do egzaminu stacjonarnie. Egzamin kończący kurs odbędzie się na terenie Politechniki Łódzkiej.

UWAGA
Potwierdzenia zapisów wysyłamy do każdego uczestnika indywidualnie. Odpowiednią wiadomość powinni Państwo otrzymać w ciągu tygodnia od zapisania się na kurs. Jeśli nie otrzymają Państwo takiego potwierdzenia, proszę najpierw sprawdzić spam w poczcie, jeśli i tam nie będzie wiadomości prosimy o kontakt: 
katarzyna.szymanska-debowska@p.lodz.pl
 

► Zajęcia stacjonarne
     Poniedziałki w godzinach 18:00–19:30.     
     Zapisz się na kurs

► Zajęcia stacjonarne
     Soboty w godzinach 10:00–11:30
     Zapisz się na kurs

► Zajęcia hybrydowe
     Wtorki w godzinach 18:00–19:30 
     Zapisz się na kurs

► Zajęcia hybrydowe
      Środy w godzinach 18:00–19:30
      Zapisz się na kurs

► Zajęcia hybrydowe
      Czwartki w godzinach 18:00–19:30
      Zapisz się na kurs

► Zajęcia zdalne (tylko dla osób spoza województwa łódzkiego)
     Czwartki w godzinach 18:00–19:30
     Zapisz się na kurs