4 SPOTKANIE Z CYKLU "ZAWÓD NAUKOWIEC"

Naukowcy, których łączy pasja oraz ciekawość poznawania i badania świata, wciąż poszukują odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Podczas spotkań na Politechnice Łódzkiej z cyklu ZAWÓD NAUKOWIEC dowiemy się jak dzięki zaangażowaniu i wytrwałości podąża się ścieżką ku nowym odkryciom, które zmieniają nasz świat, a niejednokrotnie nas samych.

Kolejne spotkanie z cyklu Zawód Naukowiec rozpocznie się 10 grudnia 2022 roku o godzinie 11:00 w auli F10 na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Podczas sobotniego wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać tajemnice długowieczności oraz projekt przydomowej turbiny wiatrowej opracowanej przez studentów PŁ. Więcej informacji na stronach Aktualności PŁ oraz Instytutu Matematyki PŁ.