Warsztaty z firmą Polska Grupa Farmaceutyczna

23 kwietnia nasi studenci mieli przyjemność uczestniczenia w warsztacie Analiza danych biznesowych: ,,Od przygotowania po prezentację".

Warsztat przygotowany i prowadzony  przez Polską Grupę Farmaceutyczną poświęcony został tematyce danych oraz ich prezentacji. W trakcie spotkania  prelegenci: Michał Juraś (Finance Business Partner), Rafał Matak (Zastępca dyrektora finansowego), Dawid Pawłowski (Menedżer ds. business intelligence & analytics) szczegółowo omówili proces tworzenia, pobierania, przetwarzania i przygotowywania danych. Zaprezentowali też pracę z Excelem i PowerBI w omawianych tematach.
Na warsztatach studenci mogli sprawdzić swoje praktyczne umiejętności pracując indywidualnie  oraz  w grupach.