START ! Matematyka po Łódzku!

Miło nam ogłosić, że w czwartek 23 maja odbędzie się na Politechnice Łódzkiej pierwsze z wydarzeń ,,Matematyka po Łódzku" w ramach ,,Akademickiej Łodzi Matematycznej 2024".

W imprezie udział weźmie ponad 100 uczniów szkół ponadpodstawowych. Dla uczestników przewidujemy następujący program:

10:00-12:00 - Wydział FTIMS - referaty popularyzatorskie z matematyki prowadzone przez pracowników Instytutu Matematyki oraz członków Koła Naukowego Matematyków PŁ.

12:00-12:35 - spacer po kampusach, pod kierunkiem pracowników oraz członków  Koła.

12:35-13:30 - budynek Alchemium - prezentacja prowadzona przez pana Ireneusza Kmina z mBanku oraz przedstawienie oferty edukacyjnej Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Łódzkiego.

13:30-14:30 - budynek Alchemium - prezentacje prowadzone przez Koła Naukowe działające na Wydziale Chemicznym.

14:45 - stołówka Politechniki Łódzkiej - obiad dla uczestników.

Pobierz plakat