Ogólnopolska Sesja Studentów Matematyki

W dniach 12-14 kwietnia ośmioro naszych studentów uczestniczyło w Ogólnopolskiej Sesji Studentów Matematyki.

Podczas spotkania, swoją matematyczną wiedzą podzieliło się z pozostałymi uczestnikami , dwóch studentów i jeden doktorant z Instytutu Matematyki PŁ.
Bartosz Kamiński wygłosił referat "Gdzie znaleźć najwięcej polskości, czyli Uniwersalna Przestrzeń Urysohna", Kornelia Dołęga- Żaczek zaprezentowała plakat pt. "Jak maszyna słyszy muzykę?". Nasz doktorant Michał Pawlikowski, przedstawił referat pt. "Kombinatoryczne własności pokryciowe I ich zastosowania". Wydarzenie miało miejsce w pięknym Krakowie, co sprzyjało i nauce i wymianie doświadczeń i oczywiście dobrej zabawie. Jednym słowem było świetnie!