SUKCESY NASZYCH STUDENTÓW NA KONFERENCJI OMATKO!!!

W dniach 26-27 listopada 2022 we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów OMatKo!!!.

Aż 13 członków Koła Naukowego Matematyków PŁ pojechało do Wrocławia! Spośród 17 referatów studenckich z bloku matematyki teoretycznej aż 5 wygłosili członkowie Naszego koła, mianowicie: Krzysztof Caban, Mateusz Lichman, Patryk Nitkowski, Michał Pawlikowski, Agnieszka Widz. Miło nam poinformować, że dwa referaty zostały docenione w konkursie na najlepszy referat z bloku matematyki teoretycznej: Agnieszka Widz zajęła I miejsce w tym konkursie (referat pt. Punkt motyla. Czyli ostatni ciąg zbieżny), Mateusz Lichman zajął II miejsce (referat pt. Funkcje mierzalne i sup-mierzalne, duże algebry i dodatkowe aksjomaty).

Gratulujemy!